Čarodějnické rituály

Rituály se týkají témat láska, zdraví, ale i peněz a čištění místa, prostoru od negace (nechci negaci nazývat duchy. Duch a démoni jsou pouze tvorbou naší abstrakcí v mozku). 
Rituály lásky a zdraví jsou dělané vždy na míru klienta, a nelze je praktikovat později na někoho jiného, byli by neúčinné. Pracuji s prostorem času a místa. Rituál mohu provádět za vaší přítomnosti, nebo korespondenčně (forma, skype, email) obě varianty jsou možné. 
Moje rituály jsou mím autorským dílem a však vycházející z učení keltské magie, magie druidů, ale i wiccanských tradic. Do čarodejnických rituálů spadá i bylinná magie, kde mohu připravovat učinné bylinné lektvary a přípravu do koupelí (vše pouze z přírodních bylin, bez jakéhokoliv zásahu chemie a barviv)
 

Čištění prostoru od negace  

 
Každý prostor, místnost ve které žijeme, pracujeme, bydlíme je pohlcena vnějšími škodlivými vlivy, které nám škodí na zdravotní schránku těla, tak narušují psychický klid a rovnováhu. Často mají vliv na podrážděnost, změny nálad, špatné koncentrace, myšlení a učení, ale také na neplodnost a změny chování. 
 
Čištění takového prostoru je cena závislá na velikosti danného prostoru. 
Přibližná cena čištění bytu - kancelářských prostor 40 metrů čtverečních je 500 kč - 1000 kč.
 

Magie a rituály lásky

 
Magie lásky je stará jako lidstvo samo. Jste už dlouho sami? Hledáte partnera a stále nenacházíte? Můžeme si pomoci prastarými magickými rituály na přivedení lásky do života. 
 
Cena je od 200 kč do 1000 kč, záleží jestli jde o malé denní kouzla, či už časově nákladnější procesy.
 

Bylinná magie a lektvary

Mohu Vám přímo na míru vytvořit magický lektvar, olejíček na pomazání těla, svíček, lektvary a jiné bylliné extrakty. 
 
Výroba léčebné tinktůry - na potíranní ekzémů, mokvajicích rad, vředů, bradavic, kuřích ok, ale také učinné na dekubity - cena 250 kč kalíšek -sklenka ( přesdnídávková či kelímková sklenka)