Nabídka služeb

Na této stránce naleznete moje služby a výklady, které jsem schopna ochotna pro Vás vypracovat. Kdyby jste něco nenašli stačí mně jen kontaktovat na email, dát mi vědět a já se pokusím Vám určitě nějak vyhovět. 

Druhy výkladů 

Nejčastější výklady jsou výklady na vztahy (malý a velký výklad) , poté jak najít svou duchovní cestu - Výklad životní pouť opět lze udělat malý a velký výklad, poté jsou oblíbené Andělské výklady karet, Andělské rady, napojení na andělské vibrace - ochránci, průvodci, Karmické výklady, čištění duše, inkarnace, čištění čaker, aury, atd atd. 
 

Nabízím Vám tyto své  služby: 

Partnerské výklady karet, rozbory a konzultace týkající se partnerských dotazů

 

<  

Karmický výklad karet - rozbor - 410 Kč

Běžné karetní výklady, rozbory a konzultace

1 dotaz : běžný dotaz netýkající se partnerského vztahu, vhodný pro odpověďi Ano - Ne, pro rozhodnutí či skonzultování vaší cesty, práce, úkolu, výběr životního směru v otázkách rozhodujících pro váš běžný život. 

 

Běžný dotaz -  výklad -110 Kč  

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - Plán duše

PLÁN VAŠÍ DUŠE

KAŽDÁ BYTOST NA ZEM DO SVÉ INKARNACE VSTUPUJE PRO NĚJAKÝ DANÝ ÚKOL A CESTU KTEROU SE MÁ UPÍNAT JEJÍ TAH DUŠE. NĚKDY NÁM JSOU CESTY ODKRYTY A VÍME O NICH, JSOU JASNÉ A ZŘETELNÉ, ALE BOHUŽEL V NAŠEM SVĚTĚ ZALOŽENÝM NA VYSOKÉ MATERIÁLNÍ POTŘEBĚ NÁM JSOU TYTO CESTY ČASTO ZASTÍNĚNY JAK NAŠÍM EGEM TAK I BLOKY, JINÝMI PROBLÉMY A NĚKDY JE PROSTĚ JEN NEVIDÍME, I KDYŽ NĚKDE V HLOUBĚ DUŠI JE REGISTRUJEME.
ZKUSTE POMOCÍ SVÝCH PRŮVODCŮ A OCHRÁNCŮ, NAJÍT TEN SVŮJ PLÁN DUŠE. V HLOUBKOVÉ MEDITACI SE SPOJÍM S VAŠÍM PRŮVODCEM , NĚKDY TO VŠAK MŮŽE BÝT I TOTÉMOVÉ ZVÍŘE - ČI BYTOST Z JINÉ DIMENZE DUCHOVNÍCH ÚROVNÍ. (KAŽDÝ TOTO MÁ JINÉ)
Zrcadlová sedmidenní terapie
 
 
Sedmidenní zrcadlová terapie je terapie, při které po sedm dnů pracujete sami na sobě se svými strachy, bloky, problémy, které Vás v tomto životě - inkarnaci omezují od toho co chcete. Je mnoho vlivů, které Vám brzdí šťastnou cestu vašeho bytí.V této terapii odevzdáváte Vesmiru to co Vás blokuje, co Vám ubližuje ať už se tyto negativní věci blíží minulosti, nebo přítomnosti to vše vám blokuje šťatsnou cestu budoucnosti. Naučte se skrze nalezení zrcadlové terapie odevzdat to špatné a přijímat pouze ty dobré pozitivní věci, které chcete, jen jste se báli je do života příjmout. 
Zrcadlová terapie  - sedmidenní terapie komplet 350 Kč
 

MOHU VÁM POMOCI POODKRÝT VÁŠ PLÁN DUŠE. 

Plán duše - 400 Kč

 
pište si kdo máte zájem, bližší informace na mém emailu cesky-tarot@seznam.cz
Tarotový výklad Grálů - Změň svůj život
Změň svůj život - Nalezněte různé rady, návody, postupy spokojeného života a jak na sobě a svém životě pracovat. Vše, co předávám, mám odžito a tyto metody jsem tedy sestavila tak, abyste každý, kdo se rozhodnete svůj život změnit do lásky, harmonie a hojnosti, našel svou cestu, jak na sobě a svém životě pracovat.
 
 
Pomohu Vám nastavit pomocí svých tarotových karet (tarot Grálů) tu nejlepší životní cestu. To, jak se k tomu postavíte, je pouze na Vás samotných. Věřím, že společně vždy najdeme cestu, jak Váš život proměnit v radost, lásku a hojnost :-)
 
Cena tarotového výkladu Grálů - Změň svůj život - 400 Kč
 
 
 
Účet pro dárcovské příspěvky - platby 
 
číslo účtu: 278771627 / 0300 CZK 
iban banky : IBANCZ41 0300 0000 0002 7877 1627 
BIC (SWIFT)CEKOCZPP

Nabídka služeb - Ceník

Výklad z tarotových karet po telefonu

18.05.2017 14:13
Každý potřebuje občas radu. Radu, jak dál, radu co udělat, nebo jen neví jak je na tom se svým partnerem - partnerkou. Čeká vás štěstí? Máte neustále smůlu?   napište mi cesky-tarot@seznam.cz - partnerský výklad karet Vám odpovědi nalezne, rychlé a stručné výklady

Věštby a výklady karet, osobní poradenství, duchovní esoterická poradna

18.05.2017 13:21
Moje karty Jsem terapeutka, zajímám se o duchovní vědy a esoteriku prakticky od raného dětsví. Výkladům z karet se věnuji více než 15 let. Má filosofie se nejvíce ztotožnila s představou Crowleyho tarotu a Tarotu snů. Často používám tarotové karty, které umělecky ztvárnil Ciro Marchetti. Abych...

Výklad karet - Změň svůj život

09.04.2017 16:22
Změň svůj život  Nalezněte různé rady, návody, postupy spokojeného života a jak na sobě a svém životě pracovat. Vše, co předávám, mám odžito a tyto metody jsem tedy sestavila tak, abyste každý, kdo se rozhodnete svůj život změnit do lásky, harmonie a hojnosti, našel svou cestu, jak na sobě a...

ENERGETICKÉ LÉČENÍ ČAKER,TĚLA I DUŠE

05.04.2017 16:24
Čakry - to jsou energetická centra nacházející se podél páteře, která mají rozličný vliv na schopnosti a možnosti člověka. Prouděním kundaliní energie se čakry otevírají, posilují a přivádí do rovnováhy. Kundaliní je částí božské energie tvoření, energie, která se nachází v každém z nás. Kundaliní...

Věštění z tarotových karet - Láska, vztahy, partnerské výklady

25.03.2017 22:43
Máte problém v lásce? Zajímá Vás jestli o Vás Váš partner opravdu stojí, chcete vědět co brání ve vašem vztahu, co přinese Váš nový vztah. Zkuste partnerské numerologické výklady spojené s výkladem karet. Neváhejte, nebojte se a napište mi. Zpracuji Vám partnerský rozbor - výklad a budete vědět na...

KARETNÍ VÝKLADY, DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ, VHLEDY A ROZBORY

12.03.2017 16:04
Nabízím Vám tyto své  služby:  Partnerské výklady karet, rozbory a konzultace týkající se partnerských dotazů Tato konzultace, výklad karet je vhodný pro všechny , kdo chtějí mít jasno v partnerství, zajímá vás váš nový vztah, nebo přítomná událost, nevíte jak to s vámi partner myslí a...

Napište mi

Esoterické a duchovní konzultace, přednášky a terapie

10.03.2017 23:06
Andělský výklad karet:  - Andělské rady - 110 Kč / 1 výklad  - Velký Andělský tarotový výklad (vhodný na jakýkoli životní téma) - 400 Kč - Andělský tarotový rituál (léčivé síly andělů a archandělů) - 400 Kč - Andělské vzkazy - 110 Kč - Napojení na andělské duchovní mistry - 360...
Ceník služeb
Tarotový výklad karet (Malý) - Láska
(Vhodný na partnerské rozbory, vztahy, nový či současný vztah, ...Vhodný pro jednotlivce či pro páry)
cena - 310 Kč
Tarotový výklad karet (Velký) - Láska
(Větší rozbor, pro výklad karet vztahové otázky, kde se jedná o více osob v rozboru - výkladu, vhodný vhled pro milenecké trojuhelníky atd)
cena - 450 Kč
Tarotový výklad  - Plán duše
Každý z nás má ve svém životě duchovního učitele, průvodce, či silové zvíře, Anděla, který nás životem provází a pomáhá nám jít našim životním úkolem. Pohlédněte na to, kdo je vaším prvotním průvodcem vaší duše a kam by měla směřovat vaše duše, jaké úkoly v životě jsou pro Vás důležité a které nikoli.
cena - 400 Kč
Tarotový výklad - Karmický vhled na minulé životy
Velmi oblíbený karetní tarotový výklad s vhledem do minulosti, minulých životů vašich inkarnací.Hledáte nějaké odpovědi týkající se Vašeho života na které jste v současném žití dopověď nenašli. Nechte si udělat výklad karet do minulosti, najděte své karmické úkoly, ale i bloky a urovnejte tak vaší přítomnost pro lepší budoucnost.
cena - 500 Kč

Zrcadlová terapie

Sedmidenní zrcadlová terapie je terapie, při které po sedm dnů pracujete sami na sobě se svými strachy, bloky, problémy, které Vás v tomto životě - inkarnaci omezují od toho co chcete. Je mnoho vlivů, které Vám brzdí šťastnou cestu vašeho bytí.V této terapii odevzdáváte Vesmiru to co Vás blokuje, co Vám ubližuje ať už se tyto negativní věci blíží minulosti, nebo přítomnosti to vše vám blokuje šťastnou cestu budoucnosti. Naučte se skrze nalezení zrcadlové terapie odevzdat to špatné a přijímat pouze ty dobré pozitivní věci, které chcete, jen jste se báli je do života příjmout.

cena - 350 Kč


Tarotový výklad Grálů - Změň svůj život

Změň svůj život - Nalezněte různé rady, návody, postupy spokojeného života a jak na sobě a svém životě pracovat. Vše, co předávám, mám odžito a tyto metody jsem tedy sestavila tak, abyste každý, kdo se rozhodnete svůj život změnit do lásky, harmonie a hojnosti, našel svou cestu, jak na sobě a svém životě pracovat.

cena - 450 Kč
Běžné karetní výklady, rozbory a konzultace

1 dotaz : běžný dotaz netýkající se partnerského vztahu, vhodný pro odpověďi Ano - Ne, pro rozhodnutí či skonzultování vaší cesty, práce, úkolu, výběr životního směru v otázkách rozhodujících pro váš běžný život. 

cena -110 Kč
Harmonizace čaker - oblast duchovní rovnováhy
Narovnání kmenových čaker pro duchovní a i fyzickou rovnováhu vaší tělesné schránky
cena - 300 Kč (Výklad + 1 čakra harmonizace)
Andělské výklady karet
Nalezení smyslu Vašeho života - Spojení andělské energie a vašeho andělského ochránce. Hledáteli duchovní pomoc, ochranu andělů využijte tento výklad a nalezněte nový smysl Vašeho života a nový pohled na situaci.
cena - 300 Kč
Andělská zpráva - Napojení na andělský kanál, zpráva pro vaše Já, teď a tady. Potřebujete rychlou odpověď od Andělů, využijte andělské zprávy.
cena - 200 Kč
Veškeré uvedené druhy výkladů lze vyložit jak emailovou konzultací, nebo i skypem kontaktem, telefonním hovorem ...
 
pište si na :
 
cesky-tarot@seznam.cz
 

Nabídka služeb - co vše mohu nabídnout

Esoterické služby - Práce s energiemi, výklad karet, esoterické poradenství

09.05.2017 13:40
  Práce s energií Léčení pomocí energie Léčení problémů a traumat pomocí duchovní energie Ŕešení minulosti - vyrovnání se s minulostí Odstranění kletby Ćištění prostorů Odvádění duší Pomoc lidem s černou energií Technika na přijetí sebe sama Technika na...

Někdy se v našem životě stane nečekaná rychlá událost, která nás zaskočí, bolí a nevíme v tu chvíli jak se pohnout, kudy se vydat, jsme ochromeni. Potřebujete se rychle rozhodnout a jednat. Je zde možný rychlý výklad karet a to formou přímo přes email. 

 

AKUTNÍ VÝKLAD KARET - RYCHLÁ TAROTOVÁ POMOC 

 

Co potřebujete udělat, aby jste si rychlý výklad objednali? 

 

- Napište svojí žádost do emailu a do zprávy příjemci napište - RYCHLÁ TAROTOVÁ POMOC

- Platí se předem a je důležité aby jste svojí platbu poslali předem do emailu vložte již kopii o platbě

- Do zprávy příjemci v platbě je nutné napsat DAR DĚTI . Cena rychlého tarotu je 350 Kč. Musí se jednat pouze o jeden dotaz  - téma.

 

Pro delší výklady rychlou tarotovou pomoc prosím nepoužívejte - neobjednávejte na to slouží jiná kategorie výkladů.

 

Veškeré peníze z výkladu jsou vždy plně využity pro prospěch dětského klubíku, který vedu. Jezdíme s dětmi na výlety, chodíme do kin a divadélek, zakupuji dětem drobné dárky na různé oslavy, kupují se výtvarné potřeby, knihy atd. Více o klubíku dětí a rodičů můžete sledovat na našem webu zde . Každý měsíc se pak dělá report, kde vkládáme co jsme dětem zakoupili, či kde jsme byli atd. Jsme rádi, že nás podporujete. Sledovat nás můžete i na facebooku Klubík Pytel Blech.z.s jsme také na instagramu. 

 

Účet pro dárcovské příspěvky - platby číslo účtu: 278771627 / 0300 CZK 

iban banky : IBANCZ41 0300 0000 0002 7877 1627 

BIC (SWIFT)CEKOCZPP