15 minutové meditativní čištění čaker

22.07.2015 19:19

Probuďte Kundaliní, hadem, bohyně uvnitř. Energie Kundalini zvýší skrze tebe, začíná u kořene čakry, a rostoucí kompletně přes vaše tělo, vaše duše, všech Chakra bodů, a nakonec na korunní čakru. Průběh Kundalini přes různé čakry vede k různým úrovním probuzení a mystické zkušenosti, dokud Kundalini nakonec dosáhne vrcholu hlavy, sahasráry nebo korunní čakru, produkovat extrémně hluboký mystický zážitek.

Tuto užasnou meditativní hudbu si můžete pouštět i hned po probuzení odpoledne, večer před spaním. 

 

 

Zrušte negativita od sebe a svůj život s touto krásnou Chakra tuning hudby, barev a vizuální efekty. Audio frekvence a barvy v tomto videu jsou pro meditaci a ladění všechny čakry denně. Všech sedm Chakra v jednom videu pro denní meditaci, ladění, léčení a vyrovnání všech čaker. Sledujte nebo poslouchejte tomuto videu večer před spaním, ráno, když jste vzhůru, nebo kdykoliv během dne, když máte pocit, že potřebujete odpočinout, dobít nebo přeladit vaši bytost. 

Sedmi čaker: 1: Muladhara nebo Root Chakra 2: Svadisthana nebo Sakrální Chakra 3: Manipura nebo Solar Plexus čakra 4: Anahata nebo Srdeční čakra 5: Višuddha nebo Throat Chakra 6: Ajna nebo Brow (Third Eye) Chakra 7: Sahasrára nebo Crown Chakra