Andělská pomoc - Andělské léčení

14.10.2015 14:45

Dobrý den, mohu Vám pmoci ve svízelných životních situací napojením se na andělské entity, bytosti, navázat s nimi kontakt a požádat je o radu, o radu pro Vás o tom jaká cesta je pro Vás ta pravá. Díky spojení s Anděly mohu Vám pomoci s láskou, vztahem, partnerstvím, ale požádat o radu i v oblasti peněz, hmotného majetku, a jiných životních úkolů. 

Stačí mně pouze kontaktovat na email: cesky-tarot@seznam.cz a napsat mi Váš konkrétní úkol. Andělská pomoc spočívá v rituálech, výkladu karet s Anděly, nebo andělské meditace, ....

Nebojte se, nestyďte se, napište mi. Na každý Váš problém se najde odpověď a pomoc. Pomoc Andělů je multifunkční a často má cíl pomoc nakonec ve všech oblastech života. 

Ceník andělské pomoci a léčení:  

Vyberte si jednu z následujích procedůr, napište na email svůj dotaz, problém, žádost o pomoc, a datum svého narození, jedná-li se o dotaz či pomoc patnera, rodičů, dětí ,.... tak napište ke svému datumu narození i to jejich. Protože každý z nás má totiž daného anděla strážného podle dnu, datumu a hodiny narození a je lepší poprosit Anděla, toho,který za Vás zodpovídá. 

Andělský výklad karet: 1 dotaz - 110 kč, 2 dotazy 160 Kč, 3 dotazy 310 Kč

Andělská rada: Zde nemusíte psát konkrétní problém, nechte si zaslat emailem andělskou radu, vzkaz, který je určen přímo Vám - 1 andělská zpráva - 65 kč

Andělská meditace -  300 Kč - popis andělské meditace vhodné pro vyladění srdeční čakry, uvolnění se a naleznutí síly a intuice, podrobný popis meditace se zasílá emailem.