ANDĚLSKÉ VIBRACE JAK SE NAPOJIT NA ANDĚLY

10.03.2017 22:56
V posledních dvou letech možná i více, je velkým hitem tzv chanellování Andělů. Do podvědomí se nám asi nejvíce dostal tento termín přes dnes již virální video liberecké "Kačenky co se stala inkarnací Ježíše" . Já jsem se k tomu celému vyjadřovala již mnohokrát, protože mi chodili hodně dotazy, zda je tzv Kryon podvod či ne azda opravdu to nějak funguje to chanellování Andělů. Vyjádřila jsem se k tomu zde .
 
 
 
A teď k tématu Vibrace Andělů. On je největší problém v tom, že lidé co nevěří mají spíše problém s tím v co vlastně nevěří. On totiž Anděl, Andělské bytosti bych řekla, že jsou velmi špatně brány, chápany a také hlavně popisovány. Každý si ihned představí, že když někdo rozmlouvá s Anděly, že před ním stojí velká okřýdlená nadlidská bytost a jelikož tyto bytosti jsou a vypadají jak se popisuje tak i hned je ten, kdo je spatří brán za blázna. Jenže přátelé, každý vnímá Anděly zcela jinak a vidět Anděla v popisovanou okřídlenou bytost je spíše až finální představa , stádium a né každý ani v té finální fázy napojení na tyto překrásné bytosti vnímá Anděla takto jak zde popisuji.
 
Každý toto má jinak a je jinak vedený a naladěný. Já jsem cítila Andělé od raného dětství. Co si pamatuji vlastně, že jsem a žiji, tak jsem je viděla a vnímala. Nikdy se v mém pohledu nezměnili. Já je vždy vidím jako zvláštní mléčný, bílý šedobílý stříbrný závoj, vidím je i energeticky vůní, každý toto má jinak. Já okamžitě citím sladko v puse a přes nos mi zavane nádherná sladká vůně něco jako ta nejsladší čokoláda na světě dohromady s maršmeloušem a banánem. Neumím Vám to tolik popsat, ale už jak Vám to zde píši tak to vůni citím. Je to taková specifická vůně, i když bombonová tak bych si to z balíčkem bombonů nespletla. Ta vůně je taková že se dotkne i mích citů, citím se okamžitě v bezpečí. ta vůně ten pocit Vás pohladí. Nabije Vás to energií, někdy mám poté i hned nějaký vhled, myšlenku, vizy, někdy jen takový pocit uvolnění, nic mně nebolí, netrápí. Většinou dostanu odpověď v tu chvily na vše co potřebuji. Není to slovní odpověď, ani písemná, ani obrazová. Je to něco jako kdyby Vám to někdo dal do hlavy a přidal něco navíc aby Vám se to spojilo do nějakého obrazu přítomnosti. Je to opravdu těžké toto popsat. Ten kdo však dokáže vnímat Andělské bytosti ví asi naprosto přesně co zde popisuji.
 
Mnoho lidí chce a přeje si cítit a vidět a napojit se na Andělé. Je velmi zklamaný, že mu to nejde. Je si jist, že ho potřebuje a že jen Andělská bytost mu může pomoci. Někteří jedinci můžou tyto schopnosti lid, vnímat energie i závidět. Ale popravd ono zase není tak o co stát. To Vám říkám upřímně. Protože pokuď někdo vnímá jemnohmotný svět a vnímá energie mimo naší dimenzy tak dokáže vnímat nejen dobré a pozitivní, ale i to negativní, zlé a nebezpečné. S tím mám problém od mala. Moje první spatřené bytosti totiž byli ty negativní a ty mně velmi velmi trápili. Přinesla jsem si je sem k nám po smrtelném úraze, už jako tříletá maličká holčička. Nepustili mně a trápili mě celé mé dětství. Sklíčenost, strach mně provázel velmi velmi dlouho, temné černé bytosti mi chodili i k posteli, stály mi za zády. Stejně jako Andělské bytosti mají u mně v mém vnímaní specifické vlastní vnímání, tak i tato negace měla svoje. Dodnes si pamatuji ten smrtelný strach, když jsem je ucítila v zádu na krku. Cítila jsem jak se mi ježí po celém těle chloupky, jak mi začíná tuhnout šíje ajde to po celé páteři, jak kdyby na Vás někdo na záda nalil asfalt a vše s černalo, nemohla jsem se pohnout, každý krok a pohyb byl pro mně nebezpečný. Propadala se podemnou úplně podlaha vše se začalo hýbat. Většinou jsem se snažila naivně zadržet dech a myslela jsem, že to hned odejde. Neodešlo. ... Pronásledovali mně i ve snech, mučili měn , trápili, vytahovali mi tělo z těla a táhli mně třeba po bytě po podlaze a pak i na strop, kde jsem viděla hrozné zcenérie a něco mně rvalo, trhalo na malé kousky. Vždy jsem se podala. Jako maličká jsem nevěděla, že mohu požádat Boha nebo Anděly o pomoc. Jediné co vždy právě pomohlo bylo vzpomenout si na tu překrásnou sladkou chuť. Postupně jsem rostla a měla jsem těchto pocitů silné deprese. Nikomu jsem nic neřekla, bála jsem se usnout a být i v bytě sama. Jenže já byla sama pořád, i kdyby v tom bytě někdo byl, nikdo by mně nepomohl. Zvykla jsem si nakonec i na temnotu. S nástupem puberty to zmizelo všechno i vize, sny a předtuchy, myslela jsem, že mám klid ....
 
To jsem se však šeredně spletla. vše přišo znovu opět dalším smrtelným úrazem a to tonutím v přehradě. To je velmi dlouhý, silný příběh a já jej moc nechci rozepisovat, snad někdy jindy ... ale už tu pospát i na blogu někde je. Každopádně Bůh, Ježíš, a vše to nahoře tzv nebe existuje a věřte mi lidé prosím, není to výmysli. Naší smrtí život zde nekončí.
 
Takže ono opravdu někdy není o co stát mít vize a předtuchy. Dnes vychází mnoho knih, dobrých i špatných, videí a je i mnoho přednášek. Víte každý ať si věří v co chce a ať následuje to co jeh duše pro svůj růst potřebuje.
 
Nejlepším poznáním a tzv navibrováním je určitě ticho, klid a izolace. Věřte mi. Jestliže chcete spatřit tyto překrásné bytosti budete muset se naučit vypnout. Vypnout svou mysl, své myšlení zde tady ve hmotě, vypnout jako svět v kterým jste, kde se právě nacházíte. Zkusím to trochu vysvětlit. Popřípadně kdo by měl zájem jsem všem k dispozici na emailu cesky-tarot@seznam.cz .
 
Důležité je jakoby vypnout čudlík nebo zavřít oči a ono vlastně když vypnete to co vidíte zde a vypnete tu naprogramovanou mysl tady co nám je uměle tvořena a je nám manipulována mediama atd tak vypnete to v čem se nacházíte teď, a jakoby se otevřou oči s tím pravým jedinečným pohledem na svět, Né tím umělým, ale tím pravým. Ten čudlík na vypnutí máte každý v hlavě, ale chce to prostě opravdu se odprostit od problémů, televize atd. Já třeba doma televizy nemám vůbec již několik let. Zprávy a media raději hned zavirám na internetu. Není to nezájem, ale nechci prostě být plná tech sraček. Jo napsala jsem sraček, protože pro mne to sračky opravdu jsou. Ničí mně vidět, kdo koho zabil, kdo kde umučil nevinné zvíře, atd.
 
Hodně Vám bude ze začátku pomáhat právě ticho a izolace od lidí a všeho. Já vím je to takové zvláštní, ale ty začátky, jestliže se to chcete naučit jsou takové osamocené. Jak už se to naučíte vnímat energie, tak se to naučíte právě i za bdělého stavu v té naší naprogramované hmotě zde. Na podobné bázy právě funguje třeba terapie tmou, jste v totální izolaci, v temnu a tichu. Všechno totiž jde stranou. Ze začátku vidíte jen tmu, a slyšíte vlastně ticho, začnete se bát. Prvních pár hodin, někdo to může mít i na dny se začne bát a pak začnou jisté halucinace. Máte pocit, že Vás ta temnota sní , že je živá, zlá. Tohle jsou spíš hodně zbytkové negativní energie, které máte na sobě chycené, čistíte se a to bolí. ... duševně i fyzicky. Ono i když nepodstoupíte žádnou tuhle terapii, tak tyto podobné pocity ucítíte také. Začnete se bát všeho a snad i všech, budete cítit že vám vše může ublížit, chvílema budete mít stavy, že máte asi schyzofrenii, ale není tomu tak. A jste si jisti, že schyzofrenik je nemocný člověk? Kdo je vlastně nemocný, my nevidomí lidé ve hmotě nebo někdo kdo vidí něco co druhý ne. Pocity, že jsem schyzofrenik jsem měla od mala, cítila jsem odlišnost a spíše mně nakonec ubíjela psychicky ta bolest, co mi dělali ostatní vrtsevníci než ty mí bubáci v hlavě ....
 
Jakmile se budete napojovat na Andělské vibrace, můžete být hodně plačtivý, více půjdete do sebe, budete citlivý, unavený, někdy zase naopak budete mít sil hodně a můžete mít i pocit jisté hyperaktivity a nespavosti atd.
 
Někdo může při pocitu napojení vibrace, cítit nepříjemné vibrování hlavy jako kdyby vám někdo do hlavy dal mobil a ten vibroval. Tohle občas mívám poslední dobou hodně, nejčastěji když odpoledne třeba usnu. Hodiny kdy se napojit na jemnohmotný svět jsou různé a každý v sobě má a nosí jiný biorytmus. Toto si budete muset vyzkoušet sami, kdy se Vám nejlépe medituje, kde a kdy. Obecně se uvádí, že to bývá kolem páté - šesté hodiny ranní a potom to může být i kolem deváté hodiny. Tam to citím já hodně silně a kolem 14 hodiny. Já ve svých článcích a publikacích, či přednáškách uvádím nejčastěji čas , kdy jste se narodili. Nemusíte ho znát ani, ve většině případech ho ucítíte právě tím, že v té době jste zcela jinak naladěni než normálně za jiného času.
 
Každopádně se nebojte těchto poznatků, vibrací a změn, které pocítíte. ANo bolíto, ale to je tím, že máme zde tu mysl a to tělo uvězněné. Zde ve hmotě.
 
 
pokračování příště .... Dariya Iczkova cesky-tarot@seznam.cz