Jak astrálně vycestovat.

29.04.2015 10:40
Pokavaď jste se rozhodli vyzkoušet opustit své tělo a nevíte jak na to, napíšu Vám malý svůj návod, ovšem na každého pomáhá a působí něco jiného, takže se Vám to nemusí podařit, rozhodně na nic nespěchejte.
Astrálně vycestovat a nebo opustit své tělo, lze mnoha způsoby, meditací, meditací s pomocí hudby, čaje, probuzením se ve spánku atd.
Jaká je správná doba na AC?
Ono je to jedno, hlavně byste měli mít čas a klid. Hodně lidem se to podaří k ránu.
Postup pomocí meditace bez hudby:
Lehněte si pohodně do postele, (můžete i sedět v křesle), zavřete oči, né násilně, jen přivřete víčka, uvolněte se a klidně dýchejte, zkuste se nemyslet vůbec na nic. Začátky jsou hodně těžké protože se Vám do hlavy budou rvát různé myšlenky, asi jako když usínáte, všechno se vám dere do hlavy z celého dne. Zkuste se od myšlenek odprostit. Po delším cvičením se vám to podaří. Hodněkrát se stane, že můžete usnout, než astrálně vycestovat. Cvičením a zkoušením se Vám to podaří.
Začněte od nohou až po paže, uvolňujte se a povolte všechny svaly, nebuďte v trnulém stavu, jako kdyby jste se bořili aztráceli do postele, uctíte, jako byste se ztráceli, někdo může cítit brnění a nebo těžké končetiny, to je v pořádku. Můžete cítit zvláštní pocit v hlavě ( to jste už blízko k AC), pocit v hlavě je asi jako kdyby Vám dal někdo papírový pytel sáček na hlavu, jako kdyby se hlava ocitla někde jinde než to znáte jako v jiné atmosféře. Ten pocit poznáte. Myslete pouze na to jak opustit tělo, někomu pomáhá si představit astrální šnůru, po které se vytáhnete z těla ven. Někdo jí může vidět, cítit z pupíku a někdo z hlavy. Někdo nic takového cítit nemusí. Možná Vám začne bušit srdce a vy se vylekáte, to je asi nejčastější ukončení AC. Párkrát Vás to bude lekat, apk už to přestane vnímat. Pokavaď chcete jít dál, nebojte se. Strach je úplně přirozený, reaguje na pocit, který vaše tělo, mysl nezná.
Pokavaď se opravdu bojíte, tak AC ukončete a zkuste to jindy, když budete chtít.
Jak poznáte, že jste připraveni opustit tělo. Poznáte to. Začne vám velmi pískat v uchu, jako kdyby jste slyšeli ton zvuku, když by vám přestalo být srdce na monitoru v nemocnici takové to ......................... rovná čára. Poznáte to.
Někdo uvidí své tělo ja nehybně leží na posteli. Vyleká vás to a hned vás strach vymrští zpět do těla. Někdo dostane strach a nepůjde mu vrátit se do těla. Nepanikařte, do těla se vrátit musíte vždy. Každý AC cítí jinak a pomáhá mu něco jiného. První výstupy zustávejte pouze v místnosti, doma, nikam neodcházejte. Nedoporučuji ani otevírat okno, skřínky, či dvířka, které v místnosti vidíte. Pokoj se Vám bude zdát malinko jiný, můžete ho i vidět vzůru nohama. Pohyb vašeho astrálního těla bez těla je složitý, musíte si vytvořit vizuálně nohy a ruce, stačí myšlenka. Budete chodit jakoby těžkopádně. Někdo se však naučí přemistovat spíše myšlenkou z místa na místo, nebo někomu chůze problém nedělá vůbec.
 
Čas v astrálním cestování je jiný než v reálném, takže se vám může zdát, že tam jste hodinu dvě a ve skutečnosti v našem reálném čase mohlo uplynout třeba jen pět minut.
V Astrálním světe můžete zažít hodně ošklivé věci, uvidíte věci, bytosti a strachy v reálné formě. Démoni, astrální larvy atd. Jsou to nízké entity, které se živí lidským strachem a tím rostou a žijí. Musíte opustit svůj strach. Démoni ani jiné bytosti Vás v astrálu nezabijou, ale při vstupu zpět do těla si takovou nízkou entitu můžete natáhnout do těla. Jsou to energetické bytosti - upíři. Budou Vás obtěžovat i před den a můžete se opravdu dostat až do blázince. Srandu si opravdu nedělám. Slabší jedinci můžou spáchat i sebevraždu. Proto AC já opravdu nedoporučuji.
Astrální cestování, Vám ale může také pomoci. Jestli trpíte strachy, bludy, panickými úzkostmi můžete se strachu zbavit, v astrálním světe se naučíte pracovat se svými myšlenkami, musíte a věřte, že se to časem naučíte budete myslet pozitivně. Láska, víra a dobro vítězí naprosto vždy. Na pracování se strachem v AC jsou různé fígle. Představte si bílou kouli, vajíčko, kruh - bílá barva je láska a dobro. Všechnu lásku a svou víru energii vložte do myšlenky bílého kruhu. Když se budete bát a nebo Vás budou obtěžovat nízké energie, pomyslete i hned na bílý kruh, vajíčko a běžte do něj. Všechno co máte v hlavě se v Astrálu zhmotní.
O Astrálním cestování se určitě rozepíšu ještě víc.
Pro astrální cestování je důležitá ochrana, amulety, modlitby atd.