Jak přitáhnout partnera pomocí jednoduchého kouzla - magie lásky pro začátečníky

15.07.2015 10:20

Jak jsem už psala, magie lásky je stará jako lidstvo samo. Každý chtěl a chce lásku. Lásku toho koho miluje. Existují rituály pomocí magie svíček,které jsou časově náročné, ale bývají i velmi učiné. Kdo ale nemá čas na nějaké ty dlouhé magické rituály a přesto by chtěl sám vyzkoušet a pomoci si v přitáhnutí lásky,existují takové malé rituály,kouzla, jednorázové či jednoduché na přípravu. 

Samozřejmě já jsem, ale zastánce, že vesmír spíše naše touhy slyší, když to děláme dlouho a usilovně. Existuje však kouzlo z magie pro začátečníky, které vy sami můžete zkoušet. 

 

magický rituál lásky pro začátečníky magie

Vzhlížej k obloze a čekej, až vyjde Večernice. Jakmile jí spatříš, tak k ní v duchu promluv:,,Ó večerní Zoro, veliká Bohyně, královno nebes, strážkyně soumraku, k tobě vznáším své přání, neboť mě o večerech osamělost tuze trápí, dej ať je mé srdce svázáno se srdcem (vlož jméno) a dej ať hoří láskou, dokud naše hvězdy nespadnou!"Před ránem znovu vyjdi pozorovat oblohu a vyčkej na okamžik, než bude poslední hvězdou na obloze Jitřenka a pak k ní v duchu promluv:,,Ó ranní Zoro, veliká Bohyně,paní rosy, strážkyně rozednění, k tobě vznáším své přání, neboť mě o ránech nikdo polibkem neprobouzí, dej ať je mé srdce svázáno se srdcem (vlož jméno) a dej ať hoří láskou, dokud naše hvězdy nespadnou!"

 

 

k dopomocí a zesílení tohoto kouzla můžete využívat i různé kameny a talismany podporující lásku, vášeň a i přátelství. Nebo jen posvětit váš rituál dobrými úmysli, tak, že budete držet andělské runy a šeptat archanděli o pomoc.