Karetní vykládací balíček Andělé, Bozi, Bohyně

23.07.2015 14:48

Nedávno jsem psala článek o tom jaké karty používám a jaké jsou a jak se liší. Článek byl velmi čtený (odkaz zde) a přicházely dotazy, jaké balíčky vykládacích karet jsou do začátku ty nejlepší a se kterými se dobře pracuje. Slíbila jsem Vám všem, že Vám jednotlivé karetní vykládací balíčky představím a popíšu. 

Dneska bych chtěla začít s kartami s názvem Andělé,Bozi,Bohyně. Tyto karty už v mém domácím čarodějném šuplíčku jsou nějaký ten pátek a velmi ráda s nimi vykládám. Těch důvodů proč tyto karty miluju je hned několik. 

Andělé,Bozi, Bohyně

 

Dnes bych Vám ráda představila svoje oblíbené a krásně malované karty s názvem Andělé,Bozi,Bohyně. Balíček obsahuje 45 karet . Autorem je australský spisovatel a umělec Toni Carmine Salerno. 

Když jsem krabičku poprvé otevřela byla jsem v úžasu nad nádherným zobrazením andělů. Andělů a Bohů. Kresby jsou nádherné a krásně vypovídající charakterem dané karty. Tyto karty se hodí pro všechny druhy výkladů s tématem zdraví, láska a vztahy, ale také práce, nebo cokoliv co Vás napadne. 

Jak pracovat s těmito karty: Balíček karet obsahuje knížečku, která Vám ukáže různé způsoby výkladů. Nejznámější je třeba výklad na 4 karty. Myslete v klidu na svou otázku a proste o požehnání té správné a nejlepší odpovědi. Vše se v kartách objeví. ...

Každá karta má svůj popis a charakter, který najdete popsaný v knížečce. S kartami se rychle sžijete a stanou se Vám dobrými pomocníky při výkladu. Můžete je použít i jako dovýkladové karty. 

Mojí nejoblíbenější kartou je Bohyně Síly - Stůjte si zatím, čemu věříte. Získáte si tím úctu a respekt druhých.

Tyto karty bych vřele doporučila i začátečníkům, které nemají nějak velké zkušenosti z výkladem karet. Andělé, Bozi, Bohyně je překrásný balíček nabytý láskou, silou a inspirací každého Anděla. 

Tyto karty zakoupíte na https://www.synergiepublishing.com/cs

 

popis: kniha a 45 karet 111 stran formát: 14x10 cm originální název: Angels, Gods and Goddesses