Karetní vykládací balíček Witch tarot

25.07.2015 21:04

Už jsem Vás seznámila s balíčkem andělských karet se jmény Andělé,Bozi, Bohyně  a dnes bych Vám ráda představila perfektní tarotovou výbavu pro všechny mladé čarodějky. Každá žena se rodí v magií sobě, každá žena má od narození své mysteria a tajemství skrývané ve svém nitru. Karty které Vám dnes popíšu se můžou skvěle hodit pro mladé začínající kartářky.

 

Witch Tarot

Autorem karet je Sanja Burg a Ann Rosner. Když jsem si balíček koupila nečekala jsem vlastně nic zvláštního, byla to zvědavost, která mně přilákala díky obrázku na krabičce. Na obalu krabičky s kartami, je mladá čarodejnička, blondýnka, která vzlétá na koštěti, drží si klobouk a na nohách má botasky. Je to komplet pro mladé čarodějky, jak se uvádí na obalu. 
 
  
 
Koupila jsem si balíček a nelituji toho, ba naopak. Moc mile mně překvapil, jak krásně se s ním pracuje. 
 
 
 
 
Karty jako každý Tarot obsahuje velkou i malou arkánu, což je v počtu 78 karet. Na obrázcích vidíme téma mladých čarodejnic, jejich života, veselý, ale i svátků a sabatů, sběru bylin, hallovenského svátku, meditací. vaření v kotlíku, komunikace se zvířaty, atd ... 
 
 
V krabičce v balíčku je přiložená i překrásná malá knížečka, které mladé čarodějky seznámí s prostředí magie a tarotu. V knížce je vše perfektně popsané, nečekejte žádné složitosti od této serie karet. Vše je velmi stručně, ale srozumitelně psáno. Nemusíte se bát, že byste jednotlivým kartám nerozuměli. Pro práci a začátek ale určitě doporučuji se naučit základní tarot a vyobrazení, přeci jenom všechny karty nemusí odpovídat vyobrazení klasickému tarotu. přeci jenom jedná se o modernější verzi vykládacíh karet. 
 
Tyto karty přinesou radost nejen malým a mladýcm čarodějkám, ale i zkušenějším kartářkám. Tyto karty doporučuji všem pro výklad běžných situacích v našem moderním světě. Skvěle popsané karty se chytí každé životní události. 
 
Moje poznámka: Tyto karty se skvěle hodí jako dárek k narozenínám, svátku, vánoců, ale třeba Hallovenskému svátku .... 
 
Karty zakoupíte na www.synergiepublishing.com/ , kde si můžete vybrat i jiné zajímavé knihy, karty, a předměty. 
 

popis: kniha a 78 karet 164 stran formát: 16x10 cm originální název: Das Witch Girl Tarot