Knihy co Vám můžou změnit svět - Zákon přitažlivosti

23.07.2015 21:30

Možná jste viděli americký film Tajemství a jestli né tak ve zkratce je to film, který pojednává o tématu, který má mnoho jmen, zákon přitažlivosti, síla pozitivního myšlení, pozitivní vibrace, Abrhámuv zákon, Abrhámovo učení atd. Je to inspirativní snímek, který inspiroval mnoho lidí, aby změnili svoje myšlení a přešli na pozitivní frekvence a tím si utvářeli svět jaký chtějí.

 

Film i kniha jsou zcela totožné, takže kdo neviděl film, může si zakoupit knihu a naopak a nejlépe obojí. Mnoho lidí Vám řekne, že to opravdu funguje a díky filmu a knize Tajemství se jim začal měnit život.Někdo Vám řekne, že to nefunguje. Funguje. Věřte mi. Jen lidé musí pochopit to velké Tajemství. Není to jen o pozitivním myšlení, ale o pozitivní vibraci, následovně vizualizaci atd a je to ač velmi jednoduché a přirozené, tak některé věci nám lidem dělají problémy. Já jsem se tomu učila několik let a dnes mám vlastně všechno co jsem chtěla a z 90 % jsem si to opravdu do života vnesla.

 

Je velmi těžké pochopit, že jste si některé ty dramatické a tragické věci do života vnesly sami, ty co se týkali bezprostředně Vás. Když tohle do hloubky pochopíte, uleví se Vám a začnete pronikat do opravdového Tajemství. Tajemství je vlastně opravdový život, takový jaký by měl a má být a může ho mít každý. Na spoustu věcí jsme díky materiálním poutům totiž zapomněly. Na to hodně navazuje kniha od Eckharta Tolla - Moc přítomného okamžiku. Na stejné myšlení, které je popsáno v knize Tajemství píše i Louise. L.Hay ve své knize Miluj svůj život. Někomu se libí více film a kniha Miluj svůj život někomu oboje dvoje. Já doporučuji oboje dvoje. Oba filmy si můžete shlédnout na Youtube. Všechny tyto knihy nás vlastně prosí o to, překousat se přes naše naprogramované učení, které máme zarité v myšlení a může a často pochází od rodiny a místa, kde jsme vyrůstaly. Odprostit se, odpustit, a tvořit si život takový jaký chceme a nejsou žádné hranice. Vytvořit myšlenkou můžeme absolutně vše, a následovně na naše myšlení přecházejí také činy.

 

Tajemství neznamená se podívat na film, nebo si přečíst jednu z knih a zavřít oči a říct ták a chci vilu s bazénem, nové auto, nového partnera. Pak jsou lidé často zklamáni a myslí si, že udělali vše. Neudělali potřebné kroky, akce a reakce. 

Co je, ale opravdu důležité, tak je to vděčnost, vděčnost za vše co máme, co budeme mít, co dáváme sobě i druhým. Darujte dávejte, jen tím vytvoříte další věci a vesmír Vám je dá. Funguje to. Dnes vydělávám celkem slušné peníze, mám byt, rodinu, snažím se slušně uživit aby po splacení všech věcí nám zbylo i na zábavu a koníčky, a vždy dávám i lidem na ulici. Když vidím někoho hrabat se v kontejneru přistoupím k němu a dám mu drobné co u sebe mám. Dělám to i po ulici, když vidím žebrat lidi s kelímkem. Někdo může říct, že to je zbytečné, že to mají na pivo a vínu atd. Třeba mají, ale myslím si, že těch pár drobných jim i tak pomůže a mně to neublíží. Dávám i staré ošacení na charitu, na červený kříž, a potřebným na charitativní akce, .... Dávejte jak věci, tak pomáhejte, a milujte, odpouštějte ... Život je příliš krátký na to, aby jsme si mohli dovolit, žít ve zlobě, nenávisti a křivdách. Nakonec stejně naše špatné pocity ubližují hlavně nám samotným.

Klíč je kniha, kterou napsal Joe Vitale, který se objevil také ve filmu Tajemství a v knize se stejným názvem. Klíč je vlastně pro všechny, komu přes všechny snahy nejde přilákat věci do života, kdo se snaží a přesto špatně chápe nějaké věci ze zákonu přitažlivosti. Knihu doporučuji, i já jsem jí četla a né jednou. Hodně Vám to tam Je Vitale popisuje, velmi srozumitelně.

Jako další knihy, dopručuji ... Žít s radostí - Sanaya Roman, Peníze a zákon přitažlivosti Ester Hicks, Jerry Hicks, Zákon přitažlivosti - Základy Abrahamova učení Esther Hicks, Jerry Hicks, Hrdina, Kouzlo, Denní učení - Rhonda Byrne, ... Nesmím také zapomenout na známou knihu Bohatý táta, chudý tátat od Kiosakiho

ať se Vám daří přátelé Dariya Iczkova