Magický rituál pro případ v době nouze

05.08.2015 21:23

Tento magický rituál je pro Vás všechny a můžete a měli byste jej používat v době nějaké vaší životní nouze. Není náročný a věřím, že ho zvládnou všichni. 

Co budete potřebovat: - Svíce vhodné barvy ( barva se volí podle vlastnosti) viz. pozitivní magie, pergamenový papír, velmi silné přání , znát působení planet viz. tabulka planetární, znát jak se pomazává svíce na ubývání nebo přibývání ( na ubývání se pomazává. od středu svíce dolů a od půlky svíce nahoru a na přibývání od středu nahorů a od středu dolů.) 

Jak na to - postup : - Vyhledejte si nejbližší hodinu, ve které vládne příslušná planeta (planeta kterou potřebujete , aby vám pomohla), zapalíte svíčku vhodné barvy poté napíšete na pergamenový papír své přání, které bude formulované příslušné planetě, poté přání spálíte a rituál opakujete ještě 3x do tři dny.: 

Příklad : - Dostali jste se do nouzové situace, kdy je zapotřebí většího množství peněz. Protože víte, že s financemi souvisí Jupiter (viz. magie svící), musíte mít svíci v barvě Jupitera - modrou, pergamenový papír na který napíšete své přání a ještě, ze svíci a její působení můžete znásobit olejem na peníze a runou bohatství, také víte , nyní přibývá měsíc. 

1) Podíváte se, kdy je nejbližší hodina Jupitera - "nejlepší je vždy začínat k blížící se mu pátku, kdy vzrůstá měsíc.

2) Potřete svíci olejem od středu vzhůru a od středu dolů, chvíli svíci podržíte v dlaních a vyslovíte své přání např. Od této chvíle ke mě proudí dostatek peněz nazaplacení nutných účtů,.... nebo od tohoto okamžiku se uvolnily potřebné množství peněz na zaplacení.

3) Poté na svíci vyryjete runu bohatství nejlepé trojnásobně, takře 3x 

4) Dáte svíci do svícnu a zapálíte. 

5) Napíšete své přání na papír a chvíli si představíte již splnění tzn. zaplacené složenky, účty zaříkání může znít takto: … za přibývajícího měsíce - Síly vesmíru, sílo přírody, sílo Jupitera nutně potřebuji ........Kč na zaplacení účtů nebo složenek. Od tohoto okamžiku se vše mění. Nyní se peníze uvolnily a mé účty jsou zaplaceny v plné výši. Staniž se!!! - za ubývajícího měsíce - Síly vesmíru, síly přírody, sílo Jupitera pomozte mi prosím, ať od tohoto okamžiku ubývají mé starosti a mé dluhy.Staniž se!!!… 

6) Svíci necháte hořet přesně hodinu a rituál opakujete podle příslušných planetárních hodin ještě 2x. 

Nezapomeňte po rituálu planetě poděkovat.

7) Zbytek svíce a zbytek pergamenového listu vhodíte do tekoucí vody, nebo je zakopete do země.Tak postupujeme 3 následující dny po sobě. Po uplynutí 3 dnů začnete s novým cyklem v den, přiřazený příslušné planetě. Při problému, který podléhá např. Jupiteru, dokončíte tři třídenní cyklus, počínaje čtvrtkem.

Pergamenový papír lze zakoupit v papírnictví , lze ale použít v případě nouze i papír obyčejný, neměla by to být čtvrtka.