Magie a hledání lásky

06.05.2015 19:20
Magie lásky je stará jako lidstvo samo. Již v dávných dobách byla přirozenou součástí každodenního života. Ačkoli magické rituály bývaly často považovány za efektní divadlo sloužící pro pobavení či ohromení přihlížejících, o jejich účinnosti si v minulosti dovolil pochybovat jen málokdo. Všichni totiž velmi dobře věděli, že magické procesy fungují na principu ovládání přírodních sil a není v tom nic nadpřirozeného. Dnešní moderní doba, která klade důraz především na hmotu, v nás sice jisté pochybnosti vyvolává, přesto si ale v hloubi duše říkáme, co kdyby to opravdu fungovalo.
 

Magie a hledání lásky
A ono to funguje, pokud dodržujete jisté zásady a řídíte se zákony Universa. Rozhodnete-li se vtáhnout do svého života pomocí kouzel člověka, který je volný stejně jako vy, je všechno v pořádku. Zvláště pak v případě, že i on projevuje jistý zájem o vás. Sáhnete-li ale po někom, kdo je zadaný, může se vám to v budoucnu vymstít. Dlouhodobého štěstí se stejně nedočkáte a spravedlivá karma, zákon příčin a následků, vám vaše neetické chování v brzké době vrátí i s úroky.
Někdy však nastane situace, kdy se zachováte podle pravidel, a přesto vaše vytoužená láska stále nepřichází a vy se zlobíte, že jste hloupě naletěli a uvěřili dětským pohádkám. Napadlo vás ale, že problém může spočívat třeba v tom, že se snažíte otevřít ty nesprávné dveře v nesprávný okamžik? Možná máte být ještě chvíli sami, abyste měli dost prostoru na urovnání myšlenek, nalezení nové zajímavé práce nebo vyřešení nějakého dlouhodobého konfliktu. Potíže s láskou mohou být také součástí vaší výukové lekce v rámci osobní karmy. Možná jste single právě proto, abyste získali určité životní ponaučení. Každopádně to nevzdávejte. Jakmile přijde ten správný čas, ten „pravý“ nebo „pravá“ se zaručeně objeví. A mezitím si můžete vyzkoušet pár kouzelných rituálů, které podpoří vaše milostné záměry.
 

Jak přímět milovanou osobu, aby nás také milovala
Tento konkrétní rituál se hodí nejenom v případě, že na sebe chcete upoutat pozornost osoby, která ve vás vzbuzuje milostné touhy, ale i tehdy, pokud jste si zatím nedokázali najít partnera, který by vyhovoval vašim představám. Ideálním dnem pro realizaci jakýchkoli milostných rituálů je pátek, den Venuše, patronky všech zamilovaných.
Než začnete kouzlit, měli byste si připravit následující propriety: růžovou a červenou svíčku, stříbrný šperk (přívěsek, prsten či náramek, nejlépe s vyobrazením Venuše), zrcadlo, růžový olej, růžové kadidlo nebo vonnou tyčinku a květ růže. 
Svíčky potřete olejem a zapalte kadidlo nebo vonnou tyčinku. Mezi svíčky položte růžový květ a stříbrný šperk, přičemž dbejte na to, aby se vše odráželo v zrcadle. Zapalte nejprve růžovou a potom červenou svíčku a použijte metodu imaginace – intenzivně si představujte, jak vaše láska vzkvétá a rozvíjí se jako růžové poupě. Dívejte se do plamenů a třikrát opakujte mantru, kterou žádáte Venuši, aby vám pomohla získat lásku. Jedná-li se o konkrétní osobu, použijte její jméno a na závěr vyslovte magické: Staniž se! Nemusíte používat konkrétní čarovnou formuli, stačí vám vlastní slova. Důležité jsou hlavně vaše úmysly. Přání se vám splní pouze v případě, že nechcete nikomu uškodit.
Pro dokončení rituálu je nezbytné, abyste svíčky nechali dohořet do konce, proto volte svíčky menší, anebo je dobře zajistěte proti požáru – mohou hořet i několik hodin. Čím déle budou hořet, tím větší bude účinek kouzla. Květ růže usušte a uschovejte, stříbrný šperk noste tak dlouho, dokud se vám přání nesplní. Originální kouzlo sice doporučuje poté šperk hodit do vody, ke které se postavíte zády, ale pokud jste si ho opravdu oblíbili, uschovejte si ho k ostatním rituálním předmětům. Hodláte-li se věnovat čarování častěji, pořiďte si na tyto předměty speciální skříňku.