Magie kamenů - Kameny a polodrahokamy

08.05.2015 19:44
Kameny a polodrahokamy nám poskytují moc, nabíjí nás energií, ochraňují nás a nebo nám pomáhají vkládat do nás různé schopnosti. Kamenům se určitě na svém blogu budu věnovat určitě více a tak tohle je první kapitolka - část článku o kamenech, kamínkách a polodrahokamech.
Články o kamenech určitě ještě najdete v sekci Amulety.
Kameny a polodrahokamy se používají k rituálům, k magii, ale také ochraně a léčitelství.Kámen kdo by mohl říct, neživá věc nám velmi pomáhá a dává nám i různé prozření a schopnosti. Kámen není neživí, je to nerost. Neroste. Toť vše.
 
Kameny nám mohou pomoc hodně v léčitelství a můžeme je použít na různé věci například: jako ochranný talisman, čištění čaker, propojení s duchovními učiteli atd. Kameny nás nabíjejí a pomáhají nám.
Každý kámen musíme nabíjet vhodnou energií, například slunečními či měsíčními paprsky. většinou neprůsvitné kameny se nabíjí na nočním měsíčním světle, ale není to vždy pravidlem. například křištálová koule se nabíjí na slunci, existují ještě pár dalších vyjímek. Kameny zasvěcujeme nejlépe vodou a také prachem z ohniště, či hlínou a pískem.