Věštby a výklady karet, osobní poradenství, duchovní esoterická poradna

18.05.2017 13:21

Moje karty

Jsem terapeutka, zajímám se o duchovní vědy a esoteriku prakticky od raného dětsví. Výkladům z karet se věnuji více než 15 let. Má filosofie se nejvíce ztotožnila s představou Crowleyho tarotu a Tarotu snů. Často používám tarotové karty, které umělecky ztvárnil Ciro Marchetti. Abych s nimi docílila při výkladu silné napojení a aby to byly jenom „mé“ karty, tak jsem si je dozdobila. Vykládám též z karet Lenormand. Výběr karet ke každému výkladu je individuální a intuitivní.

Jak vykládám

Při výkladu se řídím nejenom všeobecně popsanými významy karet, ale zejména svými zkušenostmi a především vnitřním viděním a vlastní duchovní intuicím, kterým dokresluji celkový obraz. Napojím se na své karty a nejsem to já, kdo vybere tu správnou. Já jsem jen prostředník, duchovní učitel, který díky kouzlu karet a Run, Kyvadélka a Tarotu může přijmout a předat jejich poselství. Pro charakteristiku osobnosti využívám životních symbolů velké arkány. Je to prostředek, jak odhalit schopnosti a talenty tazatele, ale také jeho slabosti.

Těším se na vaše zavolání

Řešíte složitou situaci, se kterou si neumíte poradit? Těším se na vaše zavolání a věřím, že společně objevíme cestu, jak dál a najdeme dobrá rozhodnutí pro vaši lepší budoucnost. Pomůže nám v tom pradávné silné kouzlo karet, run a rituálů.

Vaše Dariya Iczková ČESKÝ TROT - cesky-tarot@seznam.cz