Vyvolávání přírodních bytostí, duchů přírody - VODA

30.04.2015 08:32
Tento článek se vztahuje pro komunikaci s andělskými bytostmi, ale také přírodními živly a energii, silami, které by nám mohli nějak pomoc.
Jak požádat vodní energii za pomoc a jak navázat kontakt s touto energii:
Můžete použít nejlépe studánku, řeku, či potůček, vodu pramenící někde uprostřed přírody. Než budete žádat dejte. Tím myslím porozhlédněte se po okolí a určitě uvidíte nějaké ty pozůstatky lidských návštěv, papírky, sáčky a jiné odpadky. Zkuste uklidit a odlehčit tak přírodě. Před tím než budete žádat vodní energii tak meditujte, zaposlouchejte se do vodního hlasu, na to jak voda myje kamínky a oblázky, obtéká větve, protéká zemí. Poslouchejte šum vody, splavu .... uvolněte se a v klidu dýchejte. Požádejte o sílu, o vyčištění Vašeho ducha, vašich čaker. o nabití síly a uzdravení. je dobré si vzít sebou také nějaký talisman, znázornující element - živel, který chcete vyvolat.
 
Jak poznám, že semnou voda komunikuje?
Já osobně to poznám vždy tak, jako kdyby se moje tělo z ničeho nic začlo plnit vodou, citím často od nohou, od kotníku záplavu pocitu slabého chladu a tekoucí vody, která stoupá až do roviny pasu. Je to velmi intenzivní pocit. Poslouchejte svojí intuici, čich, hmat, zrak
Může se něco stát? Ne, nemělo by. možná se to pouze nepovede. Na poprvé se to málo komu povede. Já tyto schopnosti měla už jako dítě a tak pro mě tyhle věci, byli nějak úplně přirozené. Jestli nemáte žádnou zkušenost, vůbec to nevadí, chce to cvik jako se vším. Buďte trpělivý. Energie vody - božstvo vody, o sobě nemusí dát vědět ten den, co to právě děláte. Může o sobě dát vědět třeba až při odchodu, něbo i nějakou hodinu po. Jak se budu potom cítit? Velmi dobře. vaše tělo bude zaplaveno přírodní energii, budete mít sílu a budete se citit hodně psychicky vyrovnaní. Aspoń já to takto mám.
 
 
Co dělat potom? Poděkovat, být vděčný. Nevyužívat přírodní živly z rozmařilosti, či pro srandu, nebo chtíč pouze něco vyzkoušet. Stačí poděkovat ( já se často ještě hlavou slabě ukloním) a tiše odcházím. Tyto pro mě meditativní očistné rituály dělám tak 1 x za čtvrt roku a nebo když řeším těžké životní období a nevím už jak dál, dojdu si pro radu, pro energii a pro trochu božské přírodní lásky.
Proč se naučit pracovat a vyvolávat přírodní energie? naučíte se koncentrovat svojí mysl, klidně meditovat, naučíte se dávat i přijímat, lépe se vám budou dařit kouzla magie s vodou.