Zaměstnání, studium, talent a vlohy dle horoskopických znamení

13.05.2015 10:26
BERAN
Mars, vládnoucí planeta tohoto energického znamení, symbolizuje v horoskopu odvahu, sílu, rozhodnost a aktivitu. Berani proto potřebují práci, kde budou nezávislí a budou mít prostor pro vlastní rozhodování. Budou se hodit pro povolání, jako je:
voják, policista, profesionální sportovec, trenér, pilot, řidič, automobilový závodník, hasič, bodyguard, 
dobrodruh, řemeslník, chirurg, řezník, elektrikář, svářeč, mechanik, technik, stavbyvedoucí, podnikatel, manažer, obchodník, ošetřovatel zvířat, kaskadér, instruktor autoškoly, parašutista, potápěč, kovář, hutník, horník, pracovník telekomunikací.
Berani by se měli vyvarovat rutinní práci, která je zaměřená na detaily. Nebude vám vyhovovat kancelářská práce. 
BÝK
Býci se hodí pro takové pracovní uplatnění, kde využijí své stálosti a vytrvalosti. Vládnoucí planeta Venuše ukazuje na cit pro krásu, kreativní nadání a blízký vztah k penězům, majetku a půdě. Býci ve svém zaměstnání potřebují klidnou a příjemnou atmosféru. Uspokojovat by je měla práce, jako je:
 
zemědělec, zahradník, květinář, stavitel, architekt, realitní makléř, investor, bankéř, ekonom, pojišťovací agent, účetní, odhadce, burzovní makléř, finanční poradce, chovatel, přírodovědec, ekolog, kuchař, výrobce cukrovinek, restauratér, kritik restaurací, obchodník s vínem, kadeřník, zpěvák, muzikant, herec, tanečník, starožitník, obchodník s uměním, obchodník s luxusním zbožím, klenotník, výrobce parfémů, historik, archeolog, sochař, učitel umění, lesník, barman, hostinský.
Býci by neměli dělat práci, při které je třeba  se rychle rozhodovat a finančně riskovat.
 
BLÍŽENCI
Zrozenci tohoto proměnlivého znamení potřebují zaměstnání, které přináší změnu a dává jimmožnost komunikovat a setkávat se stále s novými lidmi. Pro ně je vhodná práce, jako je:novinář, tv zpravodaj, redaktor, komentátor, korektor, telefonní operátor, obchodník, překladatel, tlumočník, lektor, mluvčí, řečník, textař, režisér, spisovatel, učitel, osobní asistent, recepční, pošťák, průvodčí, PR, pracovník reklamní agentury, marketingový specialista, pracovník cestovní kanceláře, průvodce, profesionální šachista, sociolog, prodavač, taxikář, realitní makléř, burzovní makléř, knihkupec, lit. vědec, lit. kritik, tanečník, diskžokej.
Blíženci by neměli dělat práci, která je rutinní, pravidelná, opakující se a detailní.

 
RAK
Raci se dobře uplatní v zaměstnání, kde mohou o někoho pečovat, využijí své citlivosti, vnímavosti a empatie. Hodí se pro práci, jako je:
kuchař, restauratér, hoteliér, majitel penziónu, číšník, pekař, obchodník s potravinami, učitel, učitelka v mateřské školce, chůva, zdravotní sestra, ošetřovatelka, hospodyně, lékař, sociální pracovník, realitní makléř, spisovatel, personalista, bytový designer, švadlena, krejčí, módní návrhář, rybář, námořník, obchodník s uměním, starožitník, historik, pracovník v muzeu, kurátor, archeolog, komunální politik, restaurátor.
Raci by neměli vykonávat práci, která by vyžadovala izolaci, bez kontaktů s lidmi a nebyla by kreativní. 
LEV
Lvi jsou rození vůdci. Hodí se pro práci, kde využijí svého vrozeného šarmu, vřelosti a sebevědomého chování. Vyhovovala by jim práce, jako je:
politik, módní návrhář, tanečník, herec, tv/filmový producent, podnikatel v zábavním průmyslu, umělecký agent, muzikant, taneční mistr, kapelník, profesionální sportovec, manažer sportovního klubu, reklamní agent, zlatník, obchodník se zlatem a drahými kovy, chirurg, kardiolog, publicista, mluvčí, kadeřník, coach, učitel, poradce, lektor, ředitel vzdělávacích zařízení, burzovní makléř, investiční specialista, hazardní hráč, bytový architekt, režisér, pracovník v divadle, manažer, reprezentant firmy, obchodník s luxusním zbožím, voják.
Lvi by neměli dělat práci, kde by neměli možnost být středem pozornosti.
PANNA
Zrozenci znamení Panny jsou úspěšní v práci, která vyžaduje přesnost. Jsou manuálně zruční. Vládnoucí planeta Merkur ukazuje na komunikativnost a výrazné intelektuální schopnosti. Mohli by pracovat jako:
hodinář, zlatník, umělecký řemeslník, lékař, zdravotník, lékárník, zdravotní sestra, rehabilitační pracovník, masér, dietolog, zubař, ekolog, úředník, učitel, vědec, kněží, analytik, výzkumník trhu, účetní, statistik, daňový poradce, zahradník, učitel jógy, masér, osobní asistent, korektor, redaktor, literární kritik, komentátor, majitel knihkupectví, meteorolog, sociální pracovník, léčitel, bylinkář, astrolog, pečovatel v domově důchodců, vychovatel v domovech mládeže, farmář, kosmetička, kadeřník, manikérka/pedikérka, veterinář, pracovník ZOO, podnikatel v potravinářském průmyslu, pracovník realitní kanceláře, ekonom, sekretářka, recepční, starožitník, homeopat.
Zrozenci znamení Panny by neměli vykonávat práci, kde budou muset spolupracovat s lidmi, kteří nejsou tak výkonní a pečliví. Nevyhovuje jim práce, kde se musí rychle rozhodovat a riskovat.

 
VÁHY
Zrozenci znamení Vah rádi spolupracují s druhými, jsou přizpůsobiví, potřebují spravedlnost, mají cit pro krásu a estetické cítění. Proto se pro ně hodí kariéra, jako je:
bytový architekt, módní návrhář, šperkař, grafik, ilustrátor knih, hudební skladatel, hudebník, zpěvák, herec, tanečník, spisovatel, básník, vizážistka, manikérka/pedikérka, plastický chirurg, dermatolog, urolog, krejčí, švadlena, restaurátor, maskér, obchodník s uměním, galerista, modelka, kadeřník, stevard, politik, diplomat, právník, soudce, prokurátor, vyjednávač, prostředník, ředitel personálního odboru, poradce pro partnerské a rodinné vztahy, seznamovací agent, sekretářka, osobní asistent, hosteska, recepční luxusního hotelu, fotograf, pracovník reklamy, pracovník vydavatelství, sochař, obchodník s luxusním prádlem.
Zrozenci znamení Vah by se měli vyhnout práci, která zahrnuje plnění běžných úkolů, které postrádají kreativitu a nevyžadují nezávislost myšlení.
ŠTÍR
Štíři potřebují zaměstnání, v nichž je nutné jít do hloubky a která v sobě zahrnují záhady života a smrti. Mají schopnost navracet lidem zdraví, vůli a naději, umí obnovovat věci a dokáží se orientovat v krizových situacích. Hodí se pro práci, jako je:
psycholog, psychiatr, vědec, výzkumník, archeolog, historik, knihovník, policista, lékař, patolog, gynekolog, porodník, sexuální terapeut, epidemiolog, pracovník zpravodajských služeb, detektiv, vyšetřovatel, kriminalista, politik, podnikatel v plynárenství, elektrárenství, vodárenství, jaderné energii, v hutním a ocelářském průmyslu, herec, hudebník, obchodník se zbraněmi, obchodník s pyrotechnikou, finanční a daňový poradce, bankovní zaměstnanec, majitel sázkové kanceláře, krizový manažer, exekutor, léčitel, astrolog, hypnotizér, kouzelník, tanečník, auditor, celník, pracovník sociálního zabezpečení, pracovní pojišťovny, pracovník pohřební služby, správce konkursní podstaty, vězeňský dozorce, voják, řezník, kovář.
Štíři by neměli vykonávat práci a být v pracovním prostředí, které je povrchní a materialistické. 
STŘELEC
Střelci potřebují volnost a intelektuální stimulaci. To jim poskytuje povolání, jako je:
cestovatel, pilot, celník, turistický průvodce, tlumočník, překladatel, pracovník na ambasádě, diplomat, publicista, nakladatel, produkční, spisovatel, reklamní agent, obchodní cestující, burzovní makléř, duchovní, filozof, právník, profesor, politik, advokát, lobista, politický komentátor, zahraniční dopisovatel, tiskový mluvčí, PR, osobní trenér, krupiér, gambler, paparazzo, lovec, chovatel zvířat, veterinář, zoolog, astronom, ekolog, meteorolog, profesionální sportovec, učitel jazyků, pracovník CK, pracovník v aeroliniích, vývozce, obchodní manažer, poradce.
Střelci by se měli vyhýbat úřednické práci na plný úvazek. 

 
KOZOROH
Zrozenci znamení Kozoroha jsou ambiciózní, mají rádi řád a pořádek. Hodí se pro práci ve státní správě či velkém podniku. Mohou pracovat jako:
ekonom, bankéř, bankovní úředník, komerční právník, statistik, obchodník s nemovitostmi, developer, politik, státník, starosta, poslanec, politolog, historik, autor historických knih, voják, vědec, architekt, konstruktér, geolog, auditor, inspektor, správce, obchodník, řemeslník, horník, účetní, matematik, archivář, pracovník muzea, fyzioterapeut, zubař, chiropraktik, ortoped, archeolog, kameník, stavitel, sochař, úředník, pracovník pojišťovny, makléř.
Kozorozi by neměli mít finančně riskantní zaměstnání nebo práci, kde není prostor pro budování kariéry a rozvoj.
VODNÁŘ
Práce musí Vodnáře intelektuálně stimulovat a musí mít pocit, že slouží lidstvu jako celku. Vodnáři potřebují nekonvenční práci a možnost uplatnit svou originalitu a vynalézavost. Mohli by pracovat jako:sociolog, humanitární pracovník, politický aktivista, sociální pracovník, ekolog, liberální politik, psycholog, psychiatr, neurolog, chiropraktik, inovátor, astronom, raketový či kosmický specialista, letecký mechanik, vědec, výzkumník, archeolog, programátor, meteorolog, spisovatel science fiction, hudebník, skladatel, léčitel, astrolog, jasnovidec, bylinkář, kartářka, podnikatel nebo technik v oborech, jako je letectví, atomová energie, medicína, počítačová technika, robotika, elektronika, metalurgie, těžební průmysl, astronomie nebo fyzika, pracovník reklamní agentury, pracovník marketingu, prognostik, homeopat, cestovatel.
Vodnáři nemohou vykonávat běžnou práci, která nevyžaduje nezávislé myšlení a odsuzuje rozdílné názory. 

 
RYBY
Ryby jsou obdařeny kreativním talentem a přitahuje je povolání v uměleckých profesích. Zrozenci znamení Ryb jsou duchovně zaměřeni. Jejich práce musí být smysluplná. Pochopení a soucit předurčuje Ryby pracovat i v nápomocných profesích, jako je:
zdravotní sestra, praktický lékař, pediatr, učitelka v mateřské školce, psycholog, poradce, terapeut, duchovní, mnich, jeptiška, jogín, básník, hudebník, tanečník, herec, filmař, animátor, fotograf, modelka, módní návrhář, pracovník v reklamě, léčitel, mystik, kouzelník, námořník, potápěč, plavčík, barman, sommelier, obchodník s vínem a lihovinami,charitativní pracovník, homeopat, farmaceut, ošetřovatel, rybář.
Zrozenci znamení Ryb by se měli vyhnout práci, která vyžaduje plné fyzické nebo psychické nasazení a je příliš materialisticky zaměřená.