Zrcadlová terapie - Zrcadlová 7 denní technika léčení sebepoznání, nalezení lásky, úspěchu, ...

19.07.2015 12:57

Terapie - Zrcadlová terapie - 350 kč , 7 denní terapie

Magie zrcadla - dostaň vše co chceš za sedm dní

Zrcadlová 7 denní technika léčení sebepoznání, nalezení lásky, úspěchu, ...

vhodná i jako korespondenční emailing kurz

 

popis terapie : Každý z nás má nějaké sny, ať už je to finanční hojnost a nezávislost, láska, přátelství, pocit štěstí, zdraví a dobrá fyzická kondice, hubnutí atd. Dosaďte si co chcete, co Vás napadá a co si sám/a přejete.

Máme malá i velká přání a životní sny, jenže né ve všech aspektech života jsme silný, úspěšný a v jistý v kramflcecích. Nedostává se ti už dlouho něčeho po čem opravdu ze srdce myslíš, máš pocit, jakoby něco Vám blokovalo vaše přání, křížilo vám cesty. Máte pocit, že Vám nalézt lásku, finanční hojnost není prostě souzená? Omyl, omyl, omyl. Když se narodíme a ať máme ať už jakýkoliv start, dobrou či špatnou rodinu, dobré zázemí , špatné zázemí. Máme všichni moc to změnit a naprosté právo to prostě mít a vlastnit. Nikdo vám nebude a nesmí upírat vaše sny, touhu po štěstí a lásce.

 

Dětství, rodiče, okolí, zkušenosti v nás však vtlačilo názory, obrazy a my podle toho fungujeme,ale to je špatně. Slyšeli jste : peníze nerostou na stromě?  Peníze mají jen zloději co kradou, lásku si nezasloužíš, nejsi dost dobrá/ý, nikdy nezhubneš, jsi ošklivá/ý atd .... určitě si dosadíte přesně to co je ve vaší mysli zaryto už roky, jako kdyby to tam bylo od narození. Není to tam od narození, ale stádiem výchovy, našeho dospívání atd. Vše ale je lež a vy jste tomu uvěřili. Je to lež a takovým věcem nikdy nevěřte, ani když Vám to říkají přátelé a rodiče. Rozlišujte tyto věci.

Každý člověk má právo plnit si všechny své sny a mít tak bohatý šťastný život. Máte na to právě i Vy.

Projděte 7 dnů terapie a splňte si opravdu všechny přání, o kterých jste si mysleli, že k vám nikdy nepříjdou. Zbavte se negací a špatných negativních postojů. Všechno co si přejete budete mít. 

 

pro úplné info o této službě, terapii prosím kontaktujte mně na cesky-tarot@seznam.cz